O nas

Prywatny Żłobek HappyBoBo to wyjątkowe miejsce przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat.

Nasz Klub znajduje się w wolnostojącym domu z ogródkiem, przeznaczonym wyłącznie na potrzeby naszych Maluchów. Najmłodsi w piaskownicy mogą lepić babki z piasku, podczas gdy starszaki mają mnóstwo miejsca do gry w piłkę czy zabawy „w chowanego”. Zimą natomiast lepienie bałwana czy bitwa na śnieżki to tylko niektóre zabawy, pozwalające wyszaleć się naszym Klubowiczom.

Nasza placówka zapewnia wysoką jakość opieki. Każda z Cioć — oprócz wykształcenia pedagogicznego — posiada doświadczenie w pracy z maluchami. Młode, kreatywne Ciocie–opiekunki organizują zajęcia dydaktyczne, zachęcające do poznawania świata i szukania nowych wrażeń. Kolorowe sale wypełnione zabawkami i pomocami dydaktycznymi zachęcają do zabawy nawet najbardziej wymagające maluchy:)
Naszą przewagą nad publicznymi placówkami jest domowa atmosfera — dzieci bawią się i odpoczywają w małych grupach, dzięki czemu unikają — między innymi — ryzyka nawracających infekcji i chorób. Dzięki kameralnej atmosferze Ciocie są w stanie indywidualnie traktować każde dziecko, by zapewnić mu bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój.

Staramy się, aby dla naszych podopiecznych HappyBoBo był drugim domem, w którym czas rozłąki z rodzicami upływa szybko na zabawach z rówieśnikami.