Opinie

Opinie o naszym Klubie

Witam wszystkie mamy, które szukają opieki dla swoich pociech podczas godzin spędzonych w pracy. Pamiętam jak po raz pierwszy szukałam opieki dla mojego pierwszego dziecka i z ciężkim sercem przeżywałam chwilę, kiedy będę je musiała zostawić. Każda mama to przerabia i każda chciałaby nie rozpaczać, że dziecko tęskni, jest nienajedzone, w mokrej pieluszce,  smutne i niezadbane. Mnie się udało w 100%! Nie raz pytali mnie dlaczego nie opiekunka ale uwierzcie mi, żadna opiekunka, nawet najwspanialsza na świecie, nie jest w stanie zapewnić dziecku tyle rozrywek i nauki jednocześnie jak  w Klubie maluszka „Happy BOBO”. Pracują tam młode panie, które są zawsze uśmiechnięte, mają piękne i indywidualne podejście do dziecka, mają anielską cierpliwość i potrafią ugłaskać nawet najbardziej rozwydrzonego brzdąca. Mają świetne wyczucie co do potrzeb malucha, świetnie potrafią zaobserwować czego dziecku brakuje i co chodzi po głowie takiego małego bąbla. Brzmi niewiarygodnie? A jednak! Jestem mamą dwójki dzieci - starsze już poszło do przedszkola, młodsze nadal tam uczęszcza. Szybko się przekonałam, że nie muszę się obawiać tego co się z dzieckiem dzieję pod moją nieobecność. Gdy przyjeżdżałam po moje pociechy były one zawsze zadbane, najedzone, wybawione i zadowolone. Mało tego, Panie okazały się niezwykle pomocne przy zmienianiu nawyków rosnącego dziecka- w odzwyczajaniu od butelek ze smoczkiem, w „odpieluchowywaniu”, w nauce wspólnej zabawy i temperowaniu charakteru. Jedno i drugie dziecko czekało z niecierpliwością na zabawy i spotkania z Ciociami oraz z wieloma rozrywkami organizowanymi dla dzieci- spacery zimą, zabawy w pięknym ogrodzie gdy jest pogoda, nauką angielskiego, słuchowiska, wspólne tańce i śpiewy oraz na chłodzące kąpiele w basenie w upalne dni lub spotkania ze zwierzętami lub św. Mikołajem. A każdy uśmiech moich dzieci podczas tych chwil jest uwieczniony na fotografiach. Ponadto widzę po zachowaniu moich dzieci, że zawsze kiedy miały one gorszy dzień, marudziły i wymyślały to nie były karcone a przytulane i przekonywane co jest właściwe w odpowiedniej sytuacji! Dziękuję im za to i gorąco polecam wszystkim rodzicom.
Jest tylko jedna wada….klub maluszka jest miejscem dla dzieci tylko do 3 lat ;)                                                                                                                                
                                                                                                                                           

                                                  Mama Martynki i Mateuszka.

 

Wspaniała profesjonalna opieka nad dziećmi. Otwarte i bardzo sympatyczne Ciocie. Nauka przez zabawę, nieustanny rozwój Maluszków. Przytulne i  bezpieczne wnętrza. Dla mnie jako matki, najważniejsze są odczucia moich dzieci, a codziennie widzę radość w ich oczach, więc to jest najlepsza i najważniejsza opinia.

 

Polecam z całego serca,

Mama 3-letniego Jasia i 1,5 rocznego Antosia.

 

Oddawałam córeczkę do HappyBobo z drżącym sercem, pełna obaw i niepokoju, mimo że było to miejsce sprawdzone i polecone. Już po kilku dniach okazało się, ze moje obawy były niepotrzebne. Dzięki serdeczności i cierpliwości Cioć, córeczka bardzo szybko się zaaklimatyzowała i do tej pory (a minęły już 2 lata) z uśmiechem mówi co rano, że idzie do "domu dzieci".

W HappyBobo panuje ciepła, domowa atmosfera. Kolorowe zabawki, książeczki, zajęcia plastyczne i wiele innych aktywności wymyślanych przez Ciocie pomaga maluszkom się rozwijać, dobrze się bawić i nie myśleć o tęsknocie za rodzicami. Ciocie pomagają dzieciom w codziennych czynnościach, ale jednocześnie uczą je samodzielności. Kładą duży nacisk na higienę, żeby zminimalizować ryzyko chorób. Jeżeli pogoda na to pozwala, dzieci bawią się na świeżym powietrzu w przeznaczonym na ten cel ogrodzie. Maluszki są tam bezpieczne i zadbane.

Polecam HappyBobo wszystkim dzieciom. Mój mały synek ma już zarezerwowane miejsce:)

 

Mama Kingusi i Adasia.

 

Klub Malucha Happy Bobo jest miejscem gdzie z całą pewnością nasza pociecha w bezpiecznym i rozwojowym środowisku spędzała pierwsze lata swojego życia. Nasza Wika spędziła w Happy Bobo dwa lata. Najlepszą rekomendacją dla Klubu jest to, że kiedy przyszedł czas na przedszkole, długo nie chciała opuścić Klubu. Dziewczyny tworzą świetną atmosferę, w której nasze maluchy świetnie spędzają czas i uczą się poprzez zabawę. Cała kadra łącznie z Szefową, wykazują olbrzymie zaangażowanie w opiekę, są otwarte, życzliwe i odpowiedzialne. Same wychodzą z inicjatywą. Przy tym wszystkim są bardzo kontaktowe i elestyczne w kontakcie z dziećmi i rodzicami.

Z całą pewnością, gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, wybralibyśmy Happy Bobo:)

Rodzice Wikusi.

 

 Przed zapisaniem Natalki do Klubu Malucha mieliśmy pewne obawy jak nasza Córcia się tam zaklimatyzuje tym bardziej, iż nie mieliśmy doświadczenia bo starsze dziecko zostawało z opiekunką w domku.
Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę - po okresie przejściowym - który w naszym przypadku trwał około miesiąca Natalia z uśmiechem na twarzy przekracza próg Klubu - bierze Ciocie za rączkę maszerując do zabawy!!!
Po 6 miesięcznym okresie uczęszczania widzimy jak świetnie nasza Nati radzi sobie z przyswajaniem nowych rzeczy, dodatkowo obcowanie z innymi dzieciakami daje jej mnóstwo radości.
Dodatkowo świetnym pomysłem w Happy Bobo dla dzieciaków są zajęcia plastyczne, taneczne oraz język angielski!!  Opieka nad dzieciakami w Klubie Maluszka spełnia nasze oczekiwania, nie mieliśmy w tej materii żadnych zastrzeżeń. Polecamy serdecznie wszystkim niezdecydowanym Rodzicom!
Pozdrawiamy serdecznie!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Rodzice Natalki.